ŽELITE DA POMOGNETE SVETU? UČINITE TO ODMAH!

alibaba

ŽELITE DA POMOGNETE SVETU? UČINITE TO ODMAH!

Da li imate ideju koja može da doprinese digitalnoj transformaciji organizacija, industrije i društva? Mladi ste preduzetnik ili želite da to postanete, i imate između 18 i 30 godina?

Prijavite se odmah i učestvujte u prestižnom globalnom takmičenju: Alibaba Global eCommerce Talent Challenge 2020: Digital Solutions During and Beyond COVID-19, koje organizuju Alibaba i Alibaba Business School, u saradnji sa Departmanom za industrijsko inženjerstvo i menadžment, Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu.

Iskoristite sjajnu priliku:

• Da kroz treninge i mentorske sesije unapredite svoje znanje i veštine
  • Da promoviše svoju inovativnu ideju

Glavna nagrada za pobednika globalnog takmičenja iznosi 100.000 RMB (14,000 USD) uz mogućnost povezivanja sa mentorima, potencijalnim investitorima, zaposlenima , a ako uslovi dozvole, pobednički tim će imati priliku da poseti sedište Alibabe u Hangzhou u Kini.

Ko može da učestvuje?

• Osobe između 18 i 30 godina
  • Tim treba da ima najmanje 3, a najviše 5 članova
  • Obavezno je da bar jedan član tima može efikasno da komunicira na engleskom jeziku.
  • Potrebno je da predstavite novu poslovnu ideju ili projekat, koji ne sme biti aktivan duže od godinu dana,i  za koji niste dobili finansijska sredstva veća od 100.000 USD.

Za više informacija posetite: http://www.ftn.uns.ac.rs/102901072/otvorene-prijave-za-prestizno-takmicenje-alibaba-get

Rok za apliciranje: 12.05.2020.