UAE – Stipendije instituta Masdar – Abu Dabi

08.01.2015.

Masdar Institut upućuje poziv kvalifikovanim studentima iz Republike Srbije za upis na master programe Masdar Instituta nauke i tehnologije u gradu Masdar, Abu Dabi. Poziv Republici Srbiji je upućen za nominaciju 10 kandidata iz oblasti: društvene nauke, ekonomija, finansije, lingvistika, književnost, medicina i stomatologija.

Institut trenutno nudi 9 akreditovanih master i doktorskih programa u oblasti nauke i inženjeringa. Prihvaćeni studenti će dobiti punu stipendiju. Kao dodatak diplomi Masdar Instituta, diplomirani studenti mogu dobiti sertifikat koje izdaju MIT i Masdar Institut.

Institut je precizno definisao uslove koje kandidati moraju da ispune. Kandidati koji ne ispune uslove bodovanja polaganjem ispita za Masdar Institut, mogu se obratiti upisnoj komisiji za detalje: admission@masdar.ac.ae.

Institut je ponudio Ministarstvu mogućnost izbora kvalitetnih kandidata koji ispunjavaju kriterijume, koje će potom predložiti upisnoj komisiji Masdar Instituta.

Više o konkursu možete videti na vebsajtu Instituta: www.masdar.ac.ae