Studenti, evo radionice za vas!

Student ste i osećate da vam nedostaju veštine i znanja da ideju osmislite i sprovedete u delo? Prijavite se na besplatnu radionicu za osmišljavanje poslovnih ideja u oblastima cirkularne i zelene ekonomije.

Iskoristite priliku da razvijete nove veštine, naučite kako da osmislite i razvijete nacrte poslovnih ideja i poslovnih modela. Pored ovoga, upoznaćete se sa kolegama koje dele vaša interesovanja i želju da svet bude bolje i zelenije mesto. Učesnici će na kraju radionice dobiti i sertifikate.

Prijavite se putem forme.

Radionica će biti održana 23. aprila u Privrednoj komori Srbije.

Seriju jednodnevnih radionica o osmišljavanju i razvoju poslovnih ideja u oblastima održivog razvoja i borbe protiv klimatskih promena podržavaju Privredna komora Srbije, Program ’Climate-KIC Srbija’, Program Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP) i Climate Innovation Hub.