Sedam timova ulazi u sledeću fazu Univerzuma

Bootcamp u okviru programa Univerzum završen je 2. decembra. Tri dana vrhunske biznis edukacije, razmene značajnih iskustava i kontakata, druženja i networking-a, rezultiralo je završnom pitch sesijom i predstavljanjem timova.

Učesnici su pokazali spremnost za dalji rad na razvoju svojih poslovnih prilika, entuzijazam i preduzetnički duh. Pred žirijem se našla teška odluka da odaberu one najbolje, spremne za dalji razvoj i predstavljanje pred potencijalnim investitorima na završnom događaju. Ipak, uspeli su da odaberu čak 7 timova koji su ušli u sledeću fazu programa, u okviru koje su dobili inicijalnu finansijsku podršku, priliku za rad sa iskusnim mentorima i besplatno korišćenje coworking prostora u centru Beograda.

Ponosni smo na sve učesnike i svima želimo sreću i uspeh u daljem radu, a posebne čestitke idu pobedničkim timovima:

1. SOMA BioWorks
  2. Perun Lab
  3. Klik Cash
  4. Inclusio DOO
  5. EasyPass.rs
  6. Pet Travel Advisor (PTA) Solutions
  7. SportUp5

Univerzum je za vas tek počeo!