Radionica na temu izvoznog poslovanja

13.12.2014.

Institut „Mihajlo Pupin” u ponedeljak 15. decembra 2014. godine organizuje besplatnu četvoročasovnu radionicu na temu izvoznog poslovanja. Radionica će se održati u maloj Sali instituta „Mihajlo Pupin”, od 10-14h.

Predavač je dipl. ekonomista BILJANA TRIFUNOVIĆ, vlasnica i direktorka “IFA – INTERNATIONAL FINANCIAL AGENCY” d.o.o, Beograd, koja aktivno primenjuje spoljotrgovinske i devizne propise u realizaciji ovih poslova za veliki broj domaćih i stranih kompanija. Autor je bloga: www.biljantrifunovicifa.com i predavač na brojnim seminarima sa dvodecenijskim iskustvom. Treninge iz oblasti spoljne trgovine redovno održava u saradnji sa PK Beograda i RPK Novog Sada.

Nakon završenog seminara, polaznici će biti osposobljeni da usvojeno znanje primene u samostalnom radu u ovoj najsloženijoj oblasti spoljne trgovine.