Promocija projekta DanubePeerChains u Feniksu

Dr Nedeljko Milosavljević, direktor Centra za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu, jedan je od predstavnika Univerziteta u Beogradu koji učestvuje kao partner u realizaciji projekta DanubePeerChains.

U okviru posete Sjedinjenim Američkim Državama, dr Milosavljević posetio je i Feniks (Arizona) i instituciju Greater Phoenix Economic Counsel.

Ljubazni domaćini podelili su svoja znanja, veštine i iskustva, a dr Milosavljević je, između ostalog, iskoristio priliku da predstavi ideje, aktivnosti, rezultate, planove i ciljeve projekta DanubePeerChains, fokusirajući se na uspeh koji je do sada ostvaren i impakt koji projekat ima u državama dunavskog regiona u kontekstu digitalizacije, usavršavanja stručnog kadra i veće stope zapošljavanja.

Hvala na prilici da predstavimo projekat i njegove ciljeve!