Privredna komora Beograd raspisuje konkurs za dodelu godišnjih nagrada Privredne komore Beograda

16.01.2015.

Nagrade se dodeljuju u dve sfere:

•   Nagrade za doktorske disertacije, magistarske teze, master radove i diplomske/završne radove studenata fakulteta i visokih škola strukovnih studija, u školskoj 2013/2014 sa temama iz oblasti privrede. Kandidati bi trebalo da ispunjavaju sledeći uslov – radovi moraju biti odbranjeni u periodu od 01.10.2013. do 30.09.2014. godine. Predloge za konkurs podnose fakulteti i visokoškolske ustanove.
  • Nagrade za pronalaske, dizajnerska rešenja (uključujući web dizajn) i tehnička unapređenja iz oblasti privrede. Uslov je da su navedena rešenja realizovana u periodu od 01. oktobra 2013. do 30. septembra 2014. godine. Predloge za konkurs podnose privredni subjekti, instituti, fakulteti ili poslovne asocijacije registrovane na teritoriji Beograda.

Rok za prijavu je 28. januar 2015. godine, a prijave dostaviti Privrednoj komori Beograda.

Za više informacija o konkursu možete pogledati na sledećoj web adresi: http://www.kombeg.org.rs/aktivnosti/c_tehno/Detaljnije.aspx?veza=14832