Održan trening “E-trgovina: Kako i zašto uvesti web shop u poslovanje?“

Univerzitet u Beogradu organizovao je trening i praktičnu obuku na temu “E-trgovina: Kako i zašto uvesti web shop u poslovanje?“, 31. januara, u saradnji sa Centrom za digitalnu transformaciju.

Trening je bio namenjen predstavnicima malih i srednjih preduzeća, preduzetnicima i predstavnicima privrede. Cilj treninga je da upozna učesnike sa benefitima digitalizacije i podstakne ih da u svoje svakodnevno poslovanje uvedu procese digitalne transformacije kako bi maksimalno ubrzali interne procese i učinili ih efikasnijim.

U sklopu ovog treninga, koji je održala Aleksandra Golijan, učesnici su se upoznali sa pojmom i značajem e-trgovine, procesom razvoja malog preduzeća, idejnim procesom internet prodaje i kreiranja kvalitetnog web shop-a.

Ovo je bio još jedan u nizu treninga koje Univerzitet u Beogradu organizuje i implementira u okviru aktivnosti projekta DanubePeerChains, na kom učestvuje kao projektni partner.