Održan trening “CRM softveri“

Univerzitet u Beogradu organizovao je trening i praktičnu obuku na temu “CRM softveri“, 7. februara, u saradnji sa Centrom za digitalnu transformaciju.

Trening je imao interaktivni koncept, obuhvaćen teorijskim i praktičnim delom, a bio je namenjen predstavnicima malih i srednjih preduzeća, preduzetnicima i predstavnicima privrede. Cilj treninga je da upozna učesnike sa benefitima digitalizacije i podstakne ih da u svoje svakodnevno poslovanje uvedu procese digitalne transformacije kako bi maksimalno ubrzali interne procese i učinili ih efikasnijim.

U sklopu ovog treninga, koji je održala Milena Sretić, učesnici su se upoznali sa procesom upravljanja odnosa sa kupcima (Customer Relationship Management – CRM), automatizacijom procesa i digitalizacijom CRM sistema u organizaciji.

Ovo je bio poslednji u seriji treninga koje Univerzitet u Beogradu organizuje i implementira u okviru aktivnosti projekta DanubePeerChains, na kom učestvuje kao projektni partner.