Letnja škola SenZations za mlade talentovane naučnike

08.07.2015.

Letnja škola SenZations je nezaobilazan događaj za mlade talentovane naučnike i inovatore iz svih delova sveta i održaće se u Beogradu od 30. avgusta do 5. septembra ove godine u hotelu 88 rooms.

Uz podršku vrhunskih predavača iz nauke i ekonomije SenZations spaja širok spektar aktivnosti kombinujući predavanja o primenjenim oblicima IoT sa praktičnim primerima i eksperimentima. Učesnicima pruža mogućnost usvajanja novih znanja, iskustava i razvoja novih ideja u cilju dodatnog unapređenja istraživanja u ovom području i stvaranja preduslova za razvoj novih poslovnih poduhvata.
SenZations okuplja studente, profesore, naučnike, preduzetnike i menadžere iz svih delova sveta kako bi se upoznali sa IoT i naprednim ICT i poslovnim veštinama.

Ove godine ICT deo škole je posvećen razvoju aplikacija za pametne gradove uz podršku direktora Lacocca Instituta Richarda M. Brandta. Tim iz kompanije Strawberry Energy (Beograd) je takođe pružio podršku letnjoj školi, u okviru koje će održati predavanje.

Rok za registraciju učesnika je 15 Jul 2015. godine.

Celokupan program letnje škole dostupan je na web stranici: http://senzations.net/