KIC InnoEnergy – master

06.01.2015.

KIC InnoEnergy Master School upućuje poziv studentima na master studije sledećih oblasti: fizika, hemija, matematika, elektrotehnika, mašinstvo, industrijsko inženjerstvo, inženjerstvo.

Master programi su osmišljeni od strane Evropskog instituta za inovacije i tehnologiju (The European Institute of Innovation and Technology) osnovanog od strane Komisije EU. Osnovni cilj rada instituta jeste da se obezbedi zdrav i održiv razvoj i obnovi inovacioni kapacitet EU. Evropski institut značajno olakšava put od ideje do njene implementacije u gotov proizvod, pristupanje tržištu i podstiče razvoj mladih preduzetnika. Da bi ostvario ciljeve, Institut vrši spajanje visokog obrazovanja, istraživanja i razvoja i biznisa, kroz tzv. Zajednice znanja i inovacija (Knowledge and Innovation Communities – KICs).

Ukoliko se odlučite za kurs, kontaktirajte KIC predstavnika u Srbiji: Andrej Dimitrijević: adimitrijevic@rec.org

Rok za apliciranje je 22. februar 2015, a rok za testiranje engleskog jezika je 1. april 2015.

Za više informacija o konkursu posetite web adresu: http://www.kic-innoenergy.com/education/master-school/