Imaš mladost, energiju i sjajnu ideju ali ne znaš pravi put do tržišta – dođi na MOTIVATOR SPRINT!

motivator sprint

Ukoliko već neko vreme razmišljaš o odličnoj poslovnoj ideji ili čak imaš svoj pronalazak za koji smatraš da bi mogao da ti donese zaradu, ali ne znaš šta tačno treba da radiš dalje, ne brini, MOTIVATOR tim je tu da te podrži na tvom putu do uspeha!

Svesni smo da imaš puno posla i malo vremena, i zato smo spremni da ti u jednom danu objasnimo kako da proveriš da li je tvoja ideja prava, obezbediš sebi prepoznatljivost na tržištu i privučes klijente, kako možeš da se zaštitiš od konkurencije i obezbediš potrebna sredstva.

Ukratko, pojavi se 20. novembra, i saznaj zašto su poznavanje tržišta, marketing na društvenim mrežama, intelektualna svojina i CrowdFunding ključni za tvoj uspeh.

Program:

14:00-14:15 Dobrodošlica i predstavljanje MOTIVATOR-a
14:15-15:00 Isplaniraj svoj uspeh – Osnove Biznis plana
15:00-15:20 Prepoznaj da li je tvoja ideja inovativna – Istraživanje tržišta
15:20-16:20 Privuci klijente – Facebook marketing
16:20-17:00 Snack pauza
17:00-17:30 Zaštiti svoj biznis – Intelektualna svojina kao poslovno oružje
17:30-18:00 Zašto bi trebalo da znaš više o Crowdfundingu

Prijavi se odmah i obezbedi sigurno i besplatno učešće!

Prijava je otvorena do 15. novembra i broj mesta je ograničen.

Lokacija: zgrada Rektorata Univerziteta u Beogradu (Studentski trg 1), Sala 16

Događaj je deo MOTIVATOR projekta i podržan je od strane Ambasade Sjedinjenih Američkih Država.