Entrepreneurship Avenue 2022 – prilika za studente preduzetnike

Univerzitet u Beogradu jedan je od međunarodnih partnera studentskog startap događaja Entrepreneurship Avenue 2022!

Entrepreneurship Avenue je najveći evropski događaj usmeren na studentsko preduzetništvo, osmišljen da motiviše, inspiriše i podstakne mlade studente da se pridruže startap ekosistemu i međusobno povežu na evropskom nivou. Ujedno, događaj pruža priliku sticanja značajnog znanja i praktičnih veština za pokretanje sopstvenog biznisa, pronalaženje i povezivanje sa potencijalnim mentorima i, uz njihovu pomoć, investitorima, kao i povezivanje sa ljudima iz različitih disciplina i oblasti poslovanja.
Više od 10 000 učesnika učestvovalo je u ovom besplatnom programu od 2014. godine, kada je počeo.

Program je osmišljen tako da obuhvata nekoliko značajnih događaja, počevši od kick-off događaja, preko konkretnog rada na razvoju preduzetničkih veština uz pomoć mentora i uvežbavanja pitch-a, do završne konferencije na kojoj će odabrani imati priliku da predstave svoju ideju žiriju i publici i osvoje vredne nagrade.

Kick-off je zakazan za 22. mart, a svi zainteresovani mogu da se priključe događaju i prate ga u online formatu.

Registrujte se putem linka: https://www.eventbrite.at/e/entrepreneurship-avenue-2022-kick-off-tickets-274316747777?aff=website