Seminar – Nastava iz intelektualne svojine na fakultetima

Datum: 16. maj 2012.
Vreme: 10h
Mesto: Svečana sala Rektorata Univerziteta u Beogradu, Studentski trg 1
Seminar: Nastava iz intelektualne svojine na fakultetima

U skladu sa Strategijom razvoja intelektualne svojine Vlade Republike Srbije za period 2011-2015 („Službeni glasnik RS“, br. 49/2011), Zavod za intelektualnu svojinu Republike Srbije je u saradnji sa Evropskim zavodom za patente pripremio materijal za nastavu iz oblasti intelektualne svojine sa ciljem što boljeg upoznavanja zainteresovanih profesora sa temama iz ovih oblasti. Materijal je namenjen profesorima tehničkih fakulteta, fakulteta za upravljanje biznisom i pravnih fakulteta u Srbiji.

Zavod za intelektualnu svojinu u saradnji sa stručnjacima Evropskog zavoda za patente organizuje seminar „Nastava iz intelektualne svojine na fakultetima“, sa ciljem da nastavno osoblje upozna sa sadržinom ovog materijala, kao i sa iskustvima profesora koji već koriste ovaj materijal u okviru svojih predavanja.

Ukoliko ste zainteresovani da prisustvujete seminaru, pošaljite prijavu na ctt@rect.bg.ac.rs.

Program Seminara