Privredna komora Beograda objavila je konkurs za dodelu godišnjih nagrada

23.01.2014.

U okviru svojih aktivnosti na podsticanju i unapređivanju pronalazaštva u privredi Beograda, Privredna komora Beograda dodeljuje Godišnje nagrade za pronalaske, dizajnerska rešenja (uključujući web dizajn) i tehnička unapređenja iz oblasti privrede, kao i nagrade za najbolje diplomske, master, magistarske i doktorske radove iz oblasti privrede.

1. Doktorske disertacije, magistarske teze, master radove i diplomske/završne radovestudenata fakulteta i visokih škola strukovnih studija, u školskoj 2012/2013. godini (radovi odbranjeni u periodu od 1.10.2012. do 30.09.2013.godine), sa temama iz oblasti privrede.

Dodeljuje se do:

• 4 nagrade za doktorske disertacije,
    • 1 nagrade za magistarske teze,
    • 2 nagrade za master radove
    • 2 nagrade za diplomske/završne radove studenata fakulteta,
    • 1 nagrada za završni rad studenata visokih škola strukovnih studija.

Predloge za nagrade podnosi fakultet ili visoka škola strukovnih studija. Inicijativu za podnošenje predloga fakultetu ili visokoj školi strukovnih studija mogu pokrenuti i instituti, preduzeća, druge organizacije i pojedinci.

Kontakt telefoni: 3619-472 i 2641-355, lokali 136, 174

1. Nagrade za pronalaske, dizajnerska rešenja (uključujući web dizajn) i tehnička unapređenja iz oblasti privrede ostvarena u periodu od 1. oktobra 2012. do 30. septembra 2013. godine. Pod ostvarenim rešenjima podrazumevaju se rešenja  čija je realizacija nastupila u prethodno navedenom roku.

Dodeljuje se do:

• 3 nagrade za pronalaske,
    • 3 nagrade za dizajnerska rešenja,
    • 3 nagrade za tehnička unapređenja.

Predloge za nagradu podnose privredni subjekti, instituti, fakulteti ili poslovne asocijacije registrovane na teritoriji Beograda.

Kontakt telefon: 2641-355, lokali 159 i 113

Prijave na konkurs treba dostaviti najkasnije do 18. februara 2014. godine Privrednoj komori Beograda.

Pravilnik o uslovima za dodelu nagrada za najbolje pronalaske, dizajnerska rešenja i tehnička unapređenja, možete preuzeti sa internet stranice Privredne komore Beograda. Direktan link ka konkursu: http://www.kombeg.org.rs/aktivnosti/c_tehno/Detaljnije.aspx?veza=10993