Putujući studentski sajam 2014

31.10.2014.

U saradnji sa Campus France, francuskom agencijom koja se bavi promocijom francuskog visokog školstva, Francuski instituti iz Srbije, Bugarske, Makedonije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore organizuju šesti Putujući studentski sajam. Sajam počinje u utorak 4. novembra 2014. od 10h do 17h u Rektoratu Univerziteta u Beogradu, Studentski trg 1.

Petu godinu zaredom sajam se održava u Beogradu i prilika je da srpski studenti dobiju sve korisne informacije o studijama u Francuskoj kao i o frankofonim studijskim programima u Srbiji i na Balkanu. Sajam će okupiti predstavnike francuskih univerziteta, kao i rukovodioce frankofonih studijskih programa u Srbijii i na Balkanu.

Tim povodom Ambasada Francuske i Francuski institut u Srbiji pokreću novu kampanju za dodelu stipendija za univerzitetsku 2015 – 2016. godinu, koja će trajati do 5. marta 2015.